HAYALLERİNİZ İÇİN ÇOK KAZANABİLİRSİNİZ!!!

Farmasi kazançlar dünyasına hoşgeldiniz…

Artık sizde binlerce Farmasi Danışmanı gibi kendi kariyerini kendi çizen,kendi ayakları üzerinde duran ve istediği kadar çalışıp hayal ettiği kadar kazananlardan farmasi kazanç sistemi içinde içinde yer alıyorsunuz.Başlangıçta sadece kendi ihtiyaçlarınızı kazanırken şimdi ise çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz iş ve kariyer  imkanı içinde bulunuyorsunuz.

Türkiye’den 119 ülkeye ihracat yapan, Türk firmaları arasında Network Marketing sistemini 9 ayrı ülkede kurup yöneten, 5 ayrı fabrikayı, bünyesinde bulundurup sağlıklı ürünler üreten ve dünyada 350 milyon kullanıcı ile kendi alanında Türkiye ihracat liderliği yapmış Farmasi Kozmetik size  kusursuz bir iş imkanı ve muhteşem bir kazanç planı sunmakta. Aşağıda belittiğimiz gibi temel 7 adet kazanç fırsatı ile birlikte daha bir çok hediye ve sürprizler sizi beklemekte.

Farmasi Kazanç Fırsatlarında,
—————————————————————————————————————————————————–

1.Adım:Katalogtan satış yaparak %30 kar elde edersiniz.

2.Adım:Kendiniz gibi kişileri sisteme dahil edip ekip yönetirsiniz ve performans primi (%3,6,9,12,15,18 ve 22) almaya hak kazanırsınız.

3. Adım:Direktörlük Primi(%3,2,1.5,1) oranında ekstra 4 alt seviyeden kazanabilirsiniz.

4. Adım:Direktörlük primi almaya hak kazandığınız aydan itibaren koşulu yerine getirip SGK lı olma yada primini almaya hak kazanırsınız.

5. Adım:Kendiniz gibi direktörler yetiştirip (Altın, Platin,Zümrüt,Elmas) direktörlük primi kazancınızı arttırabilirsiniz.

6. Adım: Platin seviyesine geldiniz andan itibaren araba teşviğini almaya hak kazanırsınız.

7. Adım: Platin seviyesinden itibaren, yurtiçi ve yurtdışı tatil seyahati fırsatından yararlanırsınız.
FARMASİ KAZANÇ ve KARİYER SEVİYELERİ İÇİN TIKLAYINIZ…. 

ÜYELİK FORMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir