Farmasi kozmetik, ürünlerini Network Marketing sistemi ile doğrudan satış yöntemiyle satmaktadır. Doğrudan satışta ürünler, üreticiden direkt son kullanıcıya ulaştırılır. Bu nedenle Farmasi ürünlerini, kozmetik marketelrde ve AVM lerde bulamazsınız. Ürünlerimizi alabilmeniz için Farmasi üyelik işlemi sonrasında  size bir kullanıcı adı ve şifre veriyoruz. Verdiğimiz internet kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme girip kendi siparişinizi Farmasi kataloğu’na bakarak kolayca verebiliyorsunuz. Yeni kayıtlarımıza ücretsiz Farmasi kataloğu göndermi yapıyoruz. 18 yaşı doldurmuş herkes Farmasi üyesi olabilir. Farmasi üyesi olmanın avantajları oldukça fazladır. Hiç bir dezavantajı yoktur.

Farmasi üyesi olmanın avantjları nelerdir? Farmasi de hiç bir satış zorunluluğu,kota her ay siapriş verme gibi zorlamalar yoktur. Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar siapriş verebilrisiniz. İş olarakta ayrıca yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Hemen üye olup bu fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

  1. Farmasi ürünlerini katalog fiyatından %33 e varan indirimle alırsınız
  2. Farmasi ürünlerini dilerseniz katalog fiyatından satarak para kazanabilirsiniz.
  3. Üye olunca hemen kendinize alt üyelere kleyerek yüksek paralar kazanabilirsiniz.Aşağıdaki Formdan hemen ücretsiz üye olabilirsiniz. Katalog adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir