Farmasi üyesi olmak isteyen kişilerin sıkça sordukları soruların listesi ve cevapları aşağıdadır.
Burada yer almayan sorularınız varsa Whatsapp’tan 05055573846 den bize ulaşarak ta sorabilirsiniz.

 Farmasi üyeliği ücretsiz midir?
 Üye olurken herhangi bir ücret ödenmez. Üye olduktan sonra vereceğiniz ilk siparişe 1 kez 2 TL eklenir.  Farmasi de üye olunca ürünler ne kadar indirimli olur?
 Farmasi üyeleri tüm ürünleri katalog fiyatından %20-%30 arası daha indirimli alırlar.  Farmasi üyesi olunca herhangi bir satış zorunluluğu varmıdır?
 Hayır. Farmasi’de hiç bir zorlama yoktur. Dilerseniz üye olunca sadece kendinize de indirimli ürün alabilirsiniz.  Farmasi üyesi olunca her ay sipariş verme zorunluluğu varmıdır?
 Hayır. Sadece ilk ay bir kaç üründe olsa sipariş verme zorunluluğu vardır.Sonraki aylarda herhangi bir zorunluluk yoktur.  Farmasi üyesi olunca sipariş için belirli bir kota varmıdır?
 Hayır. Farmasi’de dilediğiniz zaman dilediğiniz miktarda ürün sipariş edebilirsiniz. 1 ürün bile sipariş verebilirsiniz.  Ödeme şekilleri nasıldır?
 2 tür ödeme şekli vardır. Sipariş sırasında kredi kartı ile yada kapıda nakit ödeme. Siparişten itibaren 20 günlük sonradan ödeme seçeneğimiz yoktur.  Kargo ücreti varmıdır?
 100 TL altı siparişlerde kargo ücreti vardır ve faturanıza 5 TL kargo Sıfırlama ürünü olarak eklenir. Farmasi size 5 TL kargo parası yerine hediye bir ürün gönderir.
100 TL üstü siparişlerde kargo ücreti yoktur.  Kapıda ödeme seçeneğinde extra para eklenirmi?
 Evet. 5 TL kapıda ödeme ücreti eklenir şirket bu 5 TL karşılığındada yine hediye bir ürün gönderir. Bu ücreti ödemek istemeyenler sipariş sırasında kredi kartıyla ödemelidirler.  Farmasi kataloğu üye olunca gelir mi?
 Evet. Üye olunca adresinize ilk kataloğu ücretsiz gönderiyoruz. Sonraki kataloglar verdiğiniz siparişlerle kolinizde gelmektedir.  Farmasi hangi kargo ile çalışıyor?
 Aras Kargo.  Sipairşlerimiz kaç günde gelir?
 Genelde 2-3 iş gününde elinize ulaşır.  Üye olunca kendime üye yapabilirmiyim?
 Evet. Üye olunca size gelecek olan kullanıcı adı ve şifreyle sisteme girip kendinize üye yapabilirsiniz.

This article has 2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir