Farmasi, 18 yaşı doldurmuş herkese harika bir iş fırsatı sunmaktadır. Farmasi de tüm ev hanımları,öğretmenler,doktorlar,hemşireler,mühendisler kısacası mesleği ne olursa olsun herkes Farmasi ile tam zamanlı bir iş sahibi olabileceği gibi yarı zamanlı da çalışarak para kazanabilir.
Ücretsiz Farmasi üyesi olduğunuz anda hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduğunuzdaKendiihtiyaçlarınızı indirimli alarak tasarruf etmiş olursunuz.İndirimli aldığınız ürünleri katalog fiyatından satarak %20-30 arası kazanç elde edebilirsiniz.Farmasi üyesi olduğunuz anda, kedini alt ekiplerinizi kurarak yüksek kazançlara ulaşma imkanınız olacaktır.(Ayda 1000TL,2000 TL,5000 TL ve üzeri)

Farmasi işi evden yapabileceğiniz bir iştir. Farmasi üyesi olduğunuz anda ürünlerimizi kullanıp tavsiye ederek hem satış yapabilir hemde Farmasi ailesine katılacak yeni kişileri kendi ekibinize kaydedebilirsiniz. Ay sonu tüm ekiple birlikte yapacağınız toplam satış miktarı üzerinden para alırsınız ve banka hesabınıza Farmasi tarafından yatırılır.

Farmasi kariyer seviyelerinde yükseldikçe, ücretsiz araç kullanım hakkınız, ücretsiz yurtiçi ve yurt dışı tatil imkanınız olur.. EN İYİSİ FARMASİ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir